Old Monk Rum
slider slider slider slider

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ MOHAN MEAKIN

Тут же, в Індії, виготовляється, що вже став легендарним, ром Old Monk. Фірмою-виробником цього вишуканого спиртного напою є компанія Mohan Meakin Limited, датою появи якої вважається 1855 рік. Її засновник - Едвард Дайер - спочатку навіть і не думав про те, що виробництво і продаж індійського рому може бути прибутковим бізнесом, - підприємство займалося в основному виготовленням пива, яке було популярне не лише серед забезпечених громадян, а й серед простого люду. Через деякий час Едвард змінив свою точку зору і почав виробляти не тільки пиво, але й ром - до нього приєднався засновник компанії Meakin, який вирішив об'єднати своє підприємство з «дітищем» Дайера. Достеменно невідомо, коли вони справили найпершу пляшку з ромом Old Monk, але те, що вже в кінці 40-х років минулого століття цей алкогольний напій був популярним і експортувався в США, Канаду і скандинавські країни, є достовірним фактом.

Йшов час, і разом з ним збільшувалися продажі знаменитого рому. Тепер географія його експорту охоплює і багато Європейських країн і навіть азіатський ринок. Під час Другої світової війни попит на спиртні напої серед цивільного населення був невисокий, а ось солдати, навпаки, використовували їх у великих кількостях. Адже, як відомо, деякі з них не тільки піднімають бойовий дух, а й є профілактичним засобом проти деяких хвороб і навіть здатні злегка притупити почуття голоду. Компанія Mohan Meakin поставляла свої напої, серед яких був і ром Old Monk, в армії союзних країн.

Війна стала непростим випробуванням для Mohan Meakin, але після її закінчення компанії вдалося відновити колишні позиції на світовому ринку і привести в порядок свої заводи. У 1949 році йде з життя беззмінний керівник фірми Mohan. Будучи людиною завбачливою, за життя він побудував величезний промисловий центр неподалік від Газіабаду. На той час його компанія виробляла велику кількість самих різноманітних товарів, які поставлялися до багатьох країн світу.

У 1980 році компанія Mohan Meakin змінила свою назву на Mohan Meakin Limited - під таким ім'ям вона відома і сучасним покупцям.